piatok 20. januára 2017

NEW IN | December

Takýto čas na konci mesiaca zvyknem písať o tom aký bol daný mesiac alebo new in. Avšak, nejako moje blogovanie upadlo na bod mrazu, a tak miesto článku aký bol január/new in, tu ešte nie je ani článok new in december. Idem to teda napraviť. 

December bol rýchly, ubehaný mesiac, udialo sa toho strašne veľa. Veď sme mali Mikuláša, Vianoce, Silvester, plus som riešila novú prácu, vybavovačky okolo toho, rodičia boli u nás, a na koniec to zaklincovala choroba. A aj napriek tomu, že som v decemberi takmer nič nenakupovala, ale pribudlo mi dosť veľa vecí a produktov, či už zo spoluprác, výhrier alebo darčekov z menín a Vianoc, o ktorých ste už ale mohli čítať viac v predošlých článkoch. Tak sa budem snažiť nekecať už aspoň o tom nejako extra veľa, tiež pridám odkazy na predošlé články. 

Nuž, čím mám skôr začať? Asi spoluprácou s e-shopom blueberryhill.cz, vďaka ktorému sa ku mne dostal jeden skvelý pleťový krém, o ktorom som písala v poslednom článku. A ak ste ho ešte nečítali a zaujíma Vás niečo viac, tak ho nájdete tu. Tiež som mala možnosť vyskúšať naparovaciu tabletu, ktorá mi celkom pomohla pri chorobe.


V decembri som mala dvojité šťastie na výhry, ktoré sa konali na blogoch. Veľmi ma potešili a obe obsahovali skvelé produkty. Viac si o nich môžete tiež prečítať v predchádujúcom článku. :-)Ďalšie skvelé produkty, ktoré mi doma pribudli som si zakúpila sama. Jeden z nich bol taký opozdený vianočný darček odo mňa pre mňa :-D , pafrém Calvin Klein Euphoria Forbiden. O ňom pravdepodobne bude aj samotná recenia, takže nič viac neprezradím. A druhým produktom je vodeodolná tekutá linka na oči od Catrice, ktorá je naozaj skvelá, na to, že je to drogerkový produkt. Drží na očiach dlho, bez chyby, ľahko sa s ňou pracuje a je krásne čierno čierna. (sorry, za neupravené tieto dve fotky, ale blbne mi comp a nechce mi ukladať upravené foto :-D vyšmarím ho von balkónom už asi) V decembri sme mali nie len Vianoce ale ja som oslavovala aj meniny. Tiež tu nejdem nič viac písať, aby článok nebol mega dlhý, no keďže som o vianočných darčekoch a meninových darčekoch už písala článok, tak si ho tiež môžete prečítať tuAle ešte pred Vianocami a meninami k nám zavítal Mikuláš, a veru mali sme spolu s priateľom toho dosť. Mňam... :-D


A aj takýto krásny hrčnek/šálka? mi pribudol na pitie kávy... zbožňujem ho, a odkedy ho mám, tak na kávu málokedy použijem nejaký iný. :-)
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára