nedeľa 20. novembra 2016

Spotrebované #1Soaphoria telový peeling citrusová bomba - tento peeling bol skvelý, nádherne citrusovo voňal, obsahoval zrnká zo soli, ktoré pekne pokožku vypeelingovali a vždy som sa tešila na ďalšie použitie. Vydržal mi aj celkom dlho a určite by som rada vyskúšala aj ďalší s nejakou inou vôňou. 


Soaphoria maska a čistič Herbaphoria - pre mňa to bola novinka, no dosť som si tento produkt obľúbila. Môžete ho využiť aj ako masku, ale aj na čistenie pleti. Ja som ho stále používala ako masku, rozotrela po tvári a nechala pôsobiť cca 10, niekedy 15 minút. Občas ma na tvári mierne štípala, a väčšinou vtedy som si ju šla aj zmyť. Pleť som mala pekne napnutú, cítila som na nej, že jej fakt maska pomáha a čistí. Avšak, neviem či by vyhovovala aj suchej pleti. Určite chcem vyskúšať znova alebo možno iný druh tejto masky. 


Soaphoria organický sprchový gél Oceanizer s morskou soľou - Bol celkom fajn, mal skôr takú gélovejšiu konzistenciu, nie až takú moc tekutú. Nanášal sa veľmi  dobre, mierne penil a mal zaujímavú sviežu vôňu. Tiež by som rada vyskúšala znova, ale skôr nejakú ovocnejšiu vôňu. 


Skin Blossom odličovacie mlieko - toto mliečko sa mi celkom páčilo, po jeho použití som mala pocit čistej pleti, nerobilo mi s pleťou žiadnu šarapatu, v očiach neštípal, a ak máte radi prírodné produkty, tak určite odporúčam. Páči sa mi aj balenie, pretože ho aplikujete cez pumpičku, čo je ale na konci používania veľká nevýhoda, pretože veľa produktu ostane ešte na spodku vnútri a neviete ho pumpičkou dostať von, takže ju musíte odšrobovať a tak naniesť na tampóniť, čo už také praktické nie je. Najprv som ho chcela už vyhodiť, no potom som zistila, že je vnútri ešte dosť produktu a veru, ten kúsok v ňom mi vydržal ešte dobrý týždeň. 


Alverde šampóny - fajn šampóny, dostupné, za dobrú cenu, ktoré neobsahujú silikony. Pre mňa celkom dobré. Najradšej som používala Nutri-care s bio mandľovým a bio argánovým olejom. Avšak som prešla na Milvu a keďže stále čakám na viditeľnejšie výsledky, tak som alverde šampóny prestala zatiaľ používať, ale možno sa k nim neskôr zasa vrátim. Tento Nutro-care pekne penil a mne tiež aj krásne voňal, takže určite áno, určite ešte niekedy kúpim. 


Balea gél na holenie - o tomto asi ani veľa písať nemusím, pretože ho pozná snáď každá baba. Skvelý gél, tiež neviem ako som mola bez neho žiť. :-D Má príjemnú kokosovú vôňu, ľahko sa aplikuje, holenie nôh je s ním zrazu veľká radosť. :-D Akurát, sa mi rýchlo míňa, toto bolo už moje druhé balenie a tretie mám doma, ale s inou vôňou. 


Milva šampón s extraktom chinínu a avokáda - fajn šampón, príjemne sviežo voňal, slabšie penil, ale vlasy boli po ňom pekne vyčistené a nadýchané. Akurát nechápem, že tento šampón mal dosť riedku konzistenciu a pri kúpe ďalšieho, ale tentoraz Hair Repair a aj pri použití priateľových dvoch šampónoch žihľavového a chinín forte, boli tieto šampóny hustejšie a mali takú gélovejšiu konzistenciu než tento. Či sú všetky tieto avokádové také alebo nie sa už asi nedozviem, iba ak zakúpim ďalší, ale to už v pláne nemám. Inak fajn šampón, tiež neobsahuje silikóny čo je plus. 


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára